23 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Вчені: настає епоха тотального ожиріння людства

Тенденція до збільшення кількості людей з ожирінням і діабетом продовжує зберігатися, в зв’язку з чим вченими були зроблені невтішні прогнози: за підрахунками фахівців, товстунів і діабетиків в недалекому майбутньому стане лякаюче багато.

На Європейському конгресі з ожиріння у Відні були озвучені шокуючі цифри, які свідчать про те, що людство вступило в епоху тотального ожиріння. Про це повідомляється в прес-релізі на EurekAlert!.

«До 2045 року майже чверть населення Землі будуть страждати ожирінням, у кожного восьмого людини розвинеться цукровий діабет 2-го типу», – вважають дослідники.

При цьому прогнозовані фахівцями цифри пов’язані з нинішніми темпами ожиріння. Якщо динаміка збільшиться (що цілком ймовірно), жертв ожиріння і діабету буде значно більше. Дані, які лягли в основу зроблених вченими розрахунків, були отримані від ВООЗ: ця інформація враховує темпи поширення ожиріння у всіх країнах світу за період з 2000 по 2014 рік.

Якщо приріст статистики людей з ожирінням не перевищить рівень врахованого періоду, то збільшення чисельності товстунів виявиться таким: з 14% від числа усього земного населення (показник 2017 року) підвищиться до 22% в 2045-м. Разом з цим підвищиться і захворюваність на діабет, що виявиться важким тягарем для систем охорони здоров’я по всьому світу.

Виправити цю проблему, на думку науковців експертів, можна лише одним способом – домогтися зниження статистики ожиріння до показника 10% від усього земного населення до 2045 року. Наскільки в реальності здійснимо цю умову, вчені дати відповіді не можуть.

Комментарии закрыты.