23 Январь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Вчені назвали типові недуги віруючих

Виданням Scientific Study of Religion опубліковані дані дослідження, автори якого вивчали зв’язок між релігійною вірою людей та особливостями в стані здоров’я. В результаті вчені констатували: практично всі люди, які відрізняються сильними релігійними переконаннями, більш схильні до погіршення здоров’я на емоційному грунті.

Згідно з представленими в журналі даними, більшість людей з сильно вираженою вірою в Бога мають труднощі з психологічним здоров’ям. Як висловилися дослідники, такі люди дуже сильно переживають життєві труднощі і менше часу витрачають на рішення проблем.

Розслідування питання показало, що багато людей приходять до віри, зіткнувшись з важкими або нерозв’язними на їх погляд ситуаціями. При цьому, зазначають автори, можна простежити чітку кореляцію: чим сильніше травмують людей їх життєві обставини, то більша виявляється сила їх релігійності.

Наскільки об’єктивно важкими є для таких людей виникаючі на їх життєвому шляху складності? Вчені вважають, що дана категорія громадян схильна сприймати свої проблеми або невдачі більш серйозно, ніж, наприклад, невіруючі люди. Подібне ставлення до життєвих труднощів не йде на користь здоров’ю, відзначають вони.

«Чим сильніше людина намагається боротися зі своїми внутрішніми переживаннями, веде духовну «війну», шукає причини, а не вирішення важкої ситуації, тим сильніше може погіршуватися психологічний і фізичний аспект її здоров’я», – заявили дослідники.

Комментарии закрыты.