3 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Вчені пояснили важливість «вуглеводного вікна»

Дослідники з США розповіли всю правду про «вуглеводне вікно». Це поняття знайоме всім, хто займається тренуваннями і стежить за своєю фігурою. Ми з’ясували подробиці цього відкриття.

Так, останні тести показали, що дійсно дуже важливо поїсти в першу годину після тренування. Цей період прийнято називати вуглеводним вікном. Більше того, вважається, що в цей період можна їсти будь-яку шкідливу їжу без будь-яких обмежень. Це може бути абсолютно шкідлива вуглеводна їжа.

Таке вживання тістечок або улюбленої піци не нанесе шкоди фігурі. Вчені пояснили, що це не міф, а пов’язано це з тим, що вуглеводи і білки, які потрапляють в організм після спортивного навантаження, сприяють відновленню м’язів. Всі ці продукти в «вуглеводне вікно» не залишать сліду на фігурі, не приведуть до збільшення обсягів, а швидко згорять.

При цьому, особливо важливо є в цей період тим, хто ставить собі за мету наростити м’язову масу. Людям, які прагнуть наростити м’язи, потрібно не затягувати з вживанням їжі, а поїсти відразу ж після відвідування тренажерного залу. Також експерти говорять про те, що в цей період не варто пити кофеїн, від нього краще відмовитися в перші дві години після занять. А ось, якщо перед людиною стоїть бажання схуднути, то «вуглеводне вікно» можна пропустити, вага буде йти швидше і легше, а м’язи не будуть так сильно збільшуватися.

Комментарии закрыты.