26 Август 2019 - Новини    Комментарии отключены

Вчені: Регулярне вживання кави викликає залежність

Головний позаштатний спеціаліст психіатр-нарколог московського департаменту охорони здоров’я Євген Брюн розповів про небезпеку регулярного вживання кави.


«Близько 60% людей, які кожен день вранці випивають чашку кави, ризикують стати залежними від цього напою. Якщо доводиться відмовлятися від нього, то є ризик виникнення головного болю, різких перепадів настрою, розвитку сонливості, занепокоєння, дратівливості, а також зниження працездатності », – повідомив експерт.

Євген Брюн стверджує, що аналогічні симптоми виникають у людей з наркотичною або алкогольною залежністю. При відмові від кави у людини можуть з’явитися симптоми, схожі з похміллям.

При регулярному вживанні кави може розвинутися тахікардія, порушиться серцевий ритм, підвищиться артеріальний тиск, а також розвинеться нудота і блювота. Людям, які страждають на серцево-судинними захворюваннями, епілепсією, безсонням, глаукомою, психічної збудливістю, а також на артеріальну гіпертензію рекомендується виключити кофеїн зі свого раціону.

Комментарии закрыты.