29 Июнь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Вчені розповіли, чим так корисна звичайна малина

У малині можна знайти 200 молекул, що стоять за характерним ароматом цієї ягоди. Як зазначає Live Science, одну з них, кетон малини, додають в цукерки, мило, свічки для отримання аромату, ідентичного натуральному. Також, згідно з численними дослідженнями, кетон сприяє зниженню ваги. Наприклад, в 2010 році вчені з’ясували, що кетон малини схожий на капсаїцин (дає гостроту перцю чилі). А капсаїцин – було доведено – зменшує вагу.

У 2005 році провели експеримент на мишах. І він показав: кетон не давав збільшитися печінці і утворитися вісцеральному жиру (відкладення навколо органів). Інше дослідження говорило про те, що кетон підсилює процес розщеплення ліпідів (жирових молекул) в жирових клітинах. А в 2010 році вчені дізналися: кетон стимулює жирові клітини, примушуючи ті виділяти більше білка адипонектину. Притому, низький рівень адипонектину частіше зустрічається у людей з ожирінням і діабетом 2-го типу.

У минулому році було зроблено заяву щодо результатів нового експерименту. Тоді мишей годували жирною їжею і давали паралельно кетон разом з еллагіновою кислотою (ще одне з’єднання з малини). Виявилося, кетон міняв експресію генів в печінці, що покращувало стан організму.

Однак дослідження цього року, що проводилося в Данії, показало, що сам по собі кетон не може зменшити жирові відкладення. Правда, у кетона виявили нові властивості – омолодження шкіри. Після нанесення кетона на шкіру та ставала більш еластичною, а ріст волосся активізувався протягом п’яти місяців. Також варто знати: малиновий кетон знижує рівень цукру і ризик кровотеч. Але він взаємодіє з іншими активними речовинами, тому його прийом краще не поєднувати з ліками, які регулюють частоту серцебиття, рівень холестерину і гормонів.

Комментарии закрыты.