22 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Вчені розповіли про переваги старородящих жінок

Нове дослідження, проведене в Орхуському університеті, показало, що матері, які народжують пізно, краще справляються з материнством. Крім того, їх погляди на виховання дітей позитивніше, ніж у тих, хто народжує в молодому віці. Фахівці проаналізували дані 4741 матері, пише UPI.com.

Жінки відповіли на ряд запитань. Дослідники спробували з’ясувати, як вік матері вплинув на дітей у віці 7, 11 і 15 років. Вчені кажуть: у жінок, які народжують пізно, вище ризик ускладнень під час вагітності, викидня, передчасних пологів і народження дітей з вродженими дефектами. Однак також такі матері рідше карають і лають своїх дітей. І їхні діти мають менше поведінкових, соціальних і емоційних проблем.

Фахівці виявили, що учасниці, які народили пізно, менше турбувалися через вагітність і краще справлялися на початку материнства. Вони відчували більш позитивні почуття з приводу материнства і краще ставилися до своїх дітей. Вчені додають: старонароджуючі жінки частіше перебувають в стабільних відносинах, мають високий рівень освіти і багато ресурсів в порівнянні з молодими матерями.

Комментарии закрыты.