10 Декабрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Вчені розповіли, хто схильний пригадувати минулі образи

Виявляється, люди з тривожним стилем прихильності, які бояться, що партнер їх кине, частіше згадують про минулі образи в не маючих до них відношення ситуаціях. Це призводить до нових конфліктів з партнером, повідомляє The Hindustan Times.

За словами фахівців з Університету Ватерлоо, людям з тривожним типом прихильності помилки партнера здаються ближчими до цього, ніж чоловікам і жінкам з іншими стилями прихильності. Тому вони надають минулим образам великого значення. Вчені виявили: відносини страждали, навіть якщо люди не згадували про минулі проступки партнера під час сварки. Тобто, було досить спогадів.

Дослідження показало, що добровольці, які думали про минулі образи в процесі сварки, деструктивніше поводилися під час конфлікту. Вони частіше і сильніше сварилися зі своєю другою половиною і в цілому були менше задоволені відносинами. Щоб уникнути негативних наслідків, фахівці закликають вирішувати проблеми з партнером в той момент, коли вони є актуальними. Не варто робити вигляд, що все добре, якщо це не так.

Комментарии закрыты.