13 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Вчені розповіли, який сік врятує людей від хвороб

Дослідники з Копенгагена довели, що вживання соків може не просто підтримувати імунітет організму, але і буквально врятувати людину від усіх хвороб. Ми з’ясували подробиці цього відкриття.

Виявилося, що один з соків може захистити людину від серйозних хвороб. Йдеться про вишневому соку. Він має цілющі властивості і може значно підвищувати імунітет людини і допомагати йому в боротьбі з різними і небезпечними захворюваннями. Вчені говорять про те, що цей чудо-сік варто вживати щодня, наприклад, на сніданок, тоді його користь буде помітніше.

Решту соків також можуть позитивно впливати на організм людини, але концентрація корисних речовин вище за все саме у вишневому соку. Він може в значній мірі знижувати рівень холестерину в крові, скорочуючи при цьому ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

Крім того, що важливо, вишневий сік може допомогти боротися із зайвою вагою. Він активізує обмін речовин і допомагає швидше позбутися зайвих кілограмів. Вчені проводили тести поки тільки на гризунах, але впевнені, що ефективність буде аналогічною також і для людей.

Цей сік містить багато антиоксидантів. Безпосередньо в вишні можна знайти безліч вітамінів, в тому числі А, С, В1, В2, РР. Тести будуть продовжені, щоб з’ясувати докладніше ефективність цього виду соку.

Комментарии закрыты.