13 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Вчені розробили наношприц для лікування генів

Російські вчені повідомили про свій новий винахід. Вони створили унікальний наношпріц. Його маленькі розміри дозволяють займатися терапією на генному рівні. Ми з’ясували подробиці цього відкриття.

Виявилося, що вчені змогли розробити такий шприц після того, як вивчили взаємодію з нитками ДНК мініатюрних тварин. Таким чином, вони зрозуміли принцип генної інженерії. Це позволіліо їм створити шприц, який поки використовувався тільки на тварин, але в майбутньому, можливо, його почнуть використовувати і на людях.

За допомогою цього винаходу вчені сподіваються створити спосіб перемогти вроджені хвороби людини. Для цього вони збираються лікувати ще на генному рівні на самому початковому етапі їх формування, або прати їх з ДНК людини ще до того, як хвороба почала себе проявляти.

Спосіб передбачає використання надтонких ниток, вони дають можливість ввести їх в ДНК і змінити її буквально зсередини. Однак у даний момент існує ще невирішена проблема – це може призводити до фатальних наслідків через пошкодження оболонки клітини, якщо голку ввести в неї неправильно.

Вчені працюють над цим, щоб довести метод до досконалості і врятувати людей від багатьох хвороб, які передаються в ДНК. Це може зробити можливим позбавлення від хвороб ще на етапі формування плоду або вже у народженої дитини, який може бути схильний до будь-яких патологій.

Комментарии закрыты.