23 Январь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Вчені: сивина може з’явитися через недосипання

Співробітники Університету Вірджинії дійшли висновку, що недосипання може бути пов’язано з появою сивого волосся. Такий зв’язок дослідники виявили завдяки експерименту за участю чоловіків і жінок.

Учасниками дослідження стали люди у віці від 20 до 50 років, поділився подробицями журнал Health. Випробовувані мали різні спеціальності, їх постійні заняття і робота розрізнялися за ступенем розумової і фізичної навантаження.

«Ті, хто більше працював, як правило, не досипав під час відпочинку. В результаті у таких людей сиве волосся з’являлися раніше», – констатували автори проекту.

Ще раніше передбачалося, що посивіння волосся може бути прямо пов’язане з порушеннями нервової системи. Зокрема, стреси розглядаються як серйозний фактор випадання волосся і тієї ж сивини. Вчені з Університету Вірджинії висловилися про те, що недосипання цілком співвідноситься з усім цим.

За їхніми словами, через поганого сну і постійного роздратування люди занурюються в хронічний стрес, – в результаті сивина може з’являтися навіть в 20-25 років.

Раніше вченими був виявлений зв’язок між появою сивого волосся і погіршенням в стані серцево-судинної системи.

Комментарии закрыты.