5 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Вчені створили вакцину від герпесу

Дослідники з Росії повідомили, що їм вдалося винайти вакцину, яка врятує людство від герпесу. Ця проблема є серйозною для багатьох людей по всьому світу. Вся справа в тому, що герпес невиліковний, а крім того, він є чи не у кожного третього на планеті. Тепер же лікарі заявляють, що перемогти хворобу можливо.

Ми з’ясували подробиці цього наукового відкриття. Виявилося, що створена російськими вченими нова ДНК-вакцина допоможе людям вилікувати герпес. Крім того, в разі, коли повне лікування буде неможливо, вакцина зможе знизити кількість рецидивів у хворих.

Співробітники ФМБА відзначили, що дане відкриття є актуальним на сьогоднішній день.
В результаті використання нової сироватки лікарі зможуть рятувати людей від цієї проблеми і полегшувати симптоми її прояву. Можливо вийде навіть вивести його з організму людини. Відзначимо, що герпес – вірусна інфекція, симптомами якої стають висипання на шкірі та слизовій оболонці.

Досить часто вірус проявляється у вигляді висипів на очах, шкірі, а деякі види вірусу вражають слизову статевих органів. Раніше вчені довели, що щоденне вживання часнику дозволить людям уникнути розвитку діабету та онкології. Коли вакцина буде використовуватися ще невідомо, поки вона проходить перші тести, які повинні підтвердити її ефективність.

Комментарии закрыты.