30 Март 2017 - Новини    Комментарии отключены

Вчені виявили молекулу, яка рятує від переїдання

Співробітники Корейського інституту передових технологій провели дослідження на плодових мушках. Фахівці виявили молекулу, яку жирові клітини відправляли в мозок мушок, коли комахи запасали досить енергії і могли перестати їсти. Подальші дослідження покажуть, чи є схожий механізм у ссавців, передає The Daily Mail.

Відомо, що організм накопичує жир, щоб запасти енергію. Гормон лептин змушує ссавців їсти, коли жиру стає менше. Однак до сих пір вчені не знали про існування механізмів, що запобігають переїданню при достатньому запасі енергії. В ході дослідження фахівці вивчали мікроРНК, здатні пригнічувати експресію генів. Дослідники визначили мікроРНК і гени, пов’язані з харчовою поведінкою мушок.

Вчені виявили, що через мікроРНК miR-iab-4 рівень споживання поживних речовин збільшувався на 27%. Ще фахівці знайшли ген-мішень purple, який експресувався в жировій тканині. Коли активність purple була знижена, мушки їли більше. Значить, функцією гена є придушення апетиту.

Фермент purple – один з двох ферментів, що утворюють молекулу PTP, яка виділяється клітинами жирової тканини, коли мушки їдять, і відправляється в мозок. Досягнувши мозку, PTP стає коферментом тетрагідробіоптеріном (BH4). Він бере участь у створенні нейропептида NPF, керуючого харчуванням.

Коли дослідники «вимикали» purple, а також при зниженні рівня BH4 в нейронах, NPF вироблялося більше, і рівень споживання їжі збільшувався. А підвищення концентрації BH4 в нервових клітинах призводило до зниження рівнів NPF і споживання їжі. Крім того, фахівці встановили: низькокалорійна дієта придушувала експресію ферментів, що контролюють вироблення BH4, і стимулювала споживання їжі. Вчені прийшли до висновку, що BH4 грає ключову роль в зниженні апетиту у мушок.

Комментарии закрыты.