10 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Вчені змогли перемогти підвищену чутливість до глютену

Фахівці протестували таблетки з ензимом, які здатні зменшити прояв негативних ефектів у людей з чутливістю до глютену при випадковому вживанні в їжу цього з’єднання, передає Zee News. Як показали експерименти, прийом ензиму не дає глютену добиратися до тонкого кишечника.

Таким чином навіть при підвищеній чутливості до глютену люди могли споживати його в невеликих кількостях, не побоюючись неприємних наслідків (здуття, діареї, болю в животі). Йдеться про Ензим AN-PEP. І він може стати справжнім порятунком. Це особливо актуально для тих випадків, коли людині належить відвідати ресторан, і він не може бути впевнений в складі блюд.

Таблетки перевірили на 18 добровольцях. Їм пропонували з’їсти кашу з пшеничним печивом, що містить глютен. При цьому давали велику чи малу дозу AN-PEP. Також була плацебо-група. Вчені заміряли рівень глютену в шлунку і тонкому кишечнику протягом трьох годин після прийому їжі і таблеток.

Виявилося, AN-PEP, у великій і малій дозах, розщеплював глютен і в шлунку, і в кишечнику (дванадцятипалій кишці). У підсумку в цілому рівень глютену був на 85% нижче, ніж в плацебо-групі. Також вдалося встановити: як тільки їжа потрапляла в дванадцятипалу кишку, рівень глютену знижувався від 81% до 87% в порівнянні з плацебо-групою. Вчені підкреслюють: вони не перевіряли препарат на людях з целіакію, адже при цьому захворюванні навіть невелика кількість глютену може викликати важкі наслідки.

Комментарии закрыты.