6 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Вчені знайшли зв’язок між фастфудом і безпліддям

Дослідники з США розповіли, що вони з’ясували ще один неприємний наслідок від вживання фастфуду. Така їжа негативно позначається на всьому організмі і призводить не тільки до того, що людина набирає зайву вагу, але також може впливати і на гормональний фон. Преса з’ясувала, як це все відбувається і чим ще небезпечний фастфуд.

Як виявилося, надмірне захоплення фатсфудом небезпечно для організму людини. Особливо він небезпечний для жінок, які можуть у результаті стати нездатними до зачаття.

Проблема безпліддя все гостріше стоїть в світі. У багатьох країнах жінки все частіше звертаються за допомогою до фахівця, оскільки не можуть завагітніти. Ця проблема хвилює жінок, але не ясно, чому так часто дами стали страждати від безпліддя і чому у багатьох з’являються проблеми з генетекой.

Тепер же вчені прийшли до висновку, що причиною цього може бути шкідлива їжа, яку люди вживають регулярно. Представниці прекрасної статі, які часто їдять жирну їжу, страждають від безпліддя в два рази частіше. Така статистика і вона говорить про взаємозв’язок харчування та гормонального фону, який безпосередньо важливий для того, щоб репродуктивна функція була в порядку.

Крім того, останні тести показали, що також у фастфуді містяться такі речовини, які можуть проникнути в яйцеклітину жінки та змінити її роботу. Ще один фактор – бургери, піци, хотдоги і так далі містять безліч солей, цукру і жирів. Це змінює метаболізм і призводить до ожиріння, а воно не сприяє нормальній роботі організму людини.

Комментарии закрыты.