9 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Великий тренер прийшов до тями після інсульту і заговорив

Найтитулованіший тренер в історії англійського футболу прийшов до тями і почав говорити з лікарями реанімаційного відділення. Сер Алекс Фергюсон відновлюється після крововиливу в мозок.

76-річний Алекс Фергюсон, який багато років очолював футбольний клуб «Манчестер Юнайтед» і виграв з ним все, що тільки теоретично можливо, відновлюється в лікарні після операції. Цього шотландця терміново відправили в госпіталь після того, як він впав і втратив свідомість у себе вдома в графстві Чешир. У лікарні з’ясувалося, що у Алекса Фергюсона обширний крововилив в мозок, тобто інсульт. І хоча офіційної інформації з приводу поточного стану здоров’я Фергюсона немає, а повідомляється лише про те, що він у важкому становищі, друзі заявили журналістам, що тренер прийшов до тями і навіть почав задавати питання з приводу результатів екстреної операції на мозку, яку йому провели два дні тому назад.

Колишній футболіст клубу «Манчестер Юнайтед» Райан Гіггз, який всі свої найкращі роки на полі провів під керівництвом Алекса Фергюсона, заявив про те, що його колишній тренер є «борцем за вдачею», і він обов’язково повернеться в лад. Для всіх друзів і знайомих Алекса його інсульт став справжнім шоком, але вони сподіваються, що операція закінчилася успішно. Наступні два дні критичні для розуміння того, наскільки сильно постраждав мозок літнього чоловіка.

МедікФорум нагадує, що час надходження пацієнта до лікарні є найважливішим для успішного лікування інсульту. Існує вікно приблизно в два-три години з моменту початку симптомів, протягом якого своєчасно надана допомога може запобігти незворотні пошкодження мозку і важку інвалідність, а також набагато знизити ризик летального результату. Залишається сподіватися, що знаменитий тренер потрапив до лікарні вчасно, і він зможе повернутися додому в доброму здоров’ї.

Комментарии закрыты.