14 Декабрь 2016 - Новини    Комментарии отключены

Відкладати повторну вагітність після викидня не має сенсу

Прийнято вважати, що після викидня потрібно почекати значний проміжок часу (півроку мінімум), перш ніж намагатися знову зачати. Але, передає Live Science, якщо чекати менше, це ніяк не призведе до зростання ризиків для здоров’я матері або дитини.

Згідно з аналізом 10 досліджень, що проводились Університетом Абердіна, іноді ризики навіть знижені, якщо спроби зачати дитину робляться раніше, ніж через 6 місяців після викидня. Так, показники ще одного викидня становили лише 82% від показників, які спостерігаються при утриманні мінімум на півроку.

Ризик передчасних пологів становив 79% від показників жінок, що чекали більше шести місяців, а ризик народження дитини з недостатньою вагою становив 74% від показників вагітностей, що наступали через тривалий час. За словами вчених, єдина проблема: якщо жінка відходила повний термін і їй належить ще одна повноцінна вагітність, її організм може зіткнутися з дефіцитом фолієвої кислоти, важливою для розвитку нервової системи дитини. Але якщо викидень відбувся не на пізньому терміні, то проблем не буде.

Комментарии закрыты.