15 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Відкриття: якщо людина багато сидить, у неї зміниться форма сідниць

Суть у феномені «сідничний амнезія», коли м’язи втрачають тонус і ніби впадають в сплячку через урізаний приплив крові, сплющувания під вагою решти тіла, пише The Daily Mail.

Тіло людини – комплексна система. Якщо один елемент виходить з ладу, починають страждати інші. Тому від сідничної амнезії можуть з’явитися болі в попереку, тазостегновому суглобі, колінах, зіпсується постава, не рахуючи втрати м’язового тонусу, обвисання і зміни форми сідниць, можливі травми саме через слабкі сідничних м’язів. Згодом м’язи почнуть атрофуватися і їм буде складно включитися в роботу.

Медики пояснюють: сідничні м’язи підтримують все тіло, працюють в якості амортизатора під час тренувань. Якщо вони функціонують неправильно, то навантаження передається в інше місце. Зрозуміти, чи знаходяться м’язи в тонусі, легко. Досить стиснути сідничний м’яз ізольовано (праву і ліву по черзі). До речі, 90% людей сидять в неправильній позі з висунутим тазом вперед. У такій позі страждають не тільки сідничні, але і хребет.

Комментарии закрыты.