13 Февраль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Високий травматизм у футболістів пов’язаний з вадами в програмі тренувань

Спеціальна програма тренувань дозволяє значно зменшити число травм.

В ході спортивного сезону в першій і другій Бундеслізі отримують травми близько 80% спортсменів. В силу гостроти цієї проблеми вчені з відділення травматології університетської лікарні Регенсбурга спільно з кафедрою спортивних наук університету Регенсбурга і Баварським футбольним союзом розробили концепцію тренувань, яка повинна запобігти травмам у футболістів.

За словами керівника проекту приват-доцента Вернера Круча, найбільший акцент зроблений на колінному суглобі, травми якого призводять до особливо довгим лікарняним відпусток спортсменів і до вимушених хірургічних операцій. Фахівець стверджує, що розробникам концепції вдалося значно зменшити травматизм в цій зоні.

У дослідженні брали участь 62 дорослих команди і 7 юнацьких команд. Модулі спеціального тренування включали вправи на мобілізацію, стабілізацію корпусу, стабілізацію стійки і осей ніг, тренінг стрибків і приземлень, а також на маневреність. Результати по травматизму в інтервенціональной групі виявилися набагато краще, ніж у контрольній.

Комментарии закрыты.