30 Январь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Вихід на пенсію руйнівно позначається на мозку людини

Вчені довели, що після виходу на пенсію у людини відзначається значний спад в галузі функціонування мозку. Це ще одне дослідження, яке доводить, що заслужений відпочинок шкідливий для здоров’я.

Мільйони людей середнього і старшого віку з нетерпінням очікують того моменту, коли вони зможуть не відвідувати щодня роботу, а насолоджуватися заслуженим відпочинком. У свідомості багатьох це повинно стати найщасливішою відрізком життя, адже традиційно пенсіонери позбавлені багатьох хвилювань на кшталт вирощування дітей, сплати кредитів і розвитку кар’єри. Однак численні дослідження дійшли висновку про те, що різке припинення трудової діяльності негативно позначається на здоров’ї людини. Нове дослідження психологів з Бізнес-школи Манчестера показало, що функціонал мозку пенсіонера починає дуже швидко погіршуватися.

Вчені спостерігали за здоров’ям мозку 3 400 вийшли на пенсію цивільних службовців. З’ясувалося, що їх коротка пам’ять погіршувалася на 40% швидше після того, як вони виходили на заслужений відпочинок. Судячи з усього, нестача регулярної стимуляції мозку негативно позначається на когнітивних функціях, прискорюючи втрату пам’яті і старече недоумство. Попередні дослідження також дійшли висновку про те, що ті функції мозку, які людина регулярно не використовує, швидко втрачаються.

Комментарии закрыты.