6 Октябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Виявляється, глінтвейн може бути корисний для здоров’я

З настанням осені багато хто замислюється про те, які напої варто вживати. Глінтвейн (будь то алкогольний, або без вмісту спиртного) відмінно підходить в якості осіннього та зимового напою. Тим більше, як з’ясували вчені, він неймовірно корисний для здоров’я. Все про користь глінтвейну розповімо в цьому матеріалі.

Дослідження показало, що глінтвейн є відмінним засобом в профілактиці простудних захворювань. Також він може стабілізувати кров’яний тиск. Крім того, саме глінтвейн – це один з небагатьох напоїв, котрий допомагає позбутися від зайвих кілограмів і нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту.

Правда, вчені попереджають, що пити глінтвейн в великих дозах не варто. У помірній кількості цей напій при правильному його приготуванні може поліпшити загальне самопочуття і зробити благотворний вплив на людський організм. Вся справа в тому, що в складі глінтвейну є корисні інгредієнти.

Так, в складі імбиру, який додають в глінтвейн, є вітамін С, який стимулює імунну систему. Антибактеріальна властивість коріандру може перемогти інфекції на самих ранніх стадіях.

Всі приправи і спеції, що є в напої, можуть прискорити метаболізм, а це, в свою чергу, впливає на вашу вагу. Червоне вино здатне розщеплювати жирові клітини, а ось з додаванням меду треба бути обережніше, щоб уникнути прояву алергії. Також тепле вино може привести в норму знижений тиск, а спеції активують від холестеринові бляшки, які впливають на його підвищення.

Комментарии закрыты.