7 Ноябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Визначити вагітність можна за допомогою розумного браслета

Визначення вагітності не такий вже складний процес, проте експерти раз у раз норовлять оновити можливості і створити більш зручні засоби для цього. Тепер замість стандартного тесту на вагітність можна використовувати розумний браслет.

Створенням розумного браслета займалися наукові фахівці зі Швейцарії, що працюють в University Hospital Zurich. В результаті їм вдалося розробити браслет, який вони назвали Ava Bracelet. З його допомогою легко можна визначити, вагітна жінка чи ні.

Гаджет може визначати зміни в організмі представниці прекрасної статі вже через тиждень після зачаття. Його вже успішно протестували десятки жінок. У першому етапі випробування браслета взяли участь близько 300 жінок. Медики змогли дослідити більше 1000 менструальних циклів і сотні вагітностей. Гаджет збирає надточні дані, запам’ятовуючи фізіологічні характеристики власниці.

За словами вченого Моханеда Шілайха, точність показань приладу порівнянна з найсучаснішими тестами на вагітність.

Крім того, що за допомогою розумного браслета можна дізнатися про передбачуваної вагітності, вчені могли вивчати стан здоров’я матері. Через це їм вдалося запобігти утворенню патологій. Якщо виникали будь-які недуги, то лікарі повинні були вдатися до штучного переривання вагітності.

Комментарии закрыты.