26 Июль 2018 - Новини    Комментарии отключены

Все погане запам’ятовується уві сні

Американські вчені з Гарвардського університету (США) заявили про те, що відбуваються з людиною протягом дня події закріплюються в його пам’яті під час сну. При цьому негативна інформація запам’ятовується сильніше.

Гарвардські фахівці зібрали групу добровольців для участі в експерименті: людям показували фотографії літака, частина яких демонструвала його на злітній смузі, а ще частина зображувала деталі літака після авіакатастрофи. Після перегляду знімків людей поділили на групи: в одній активно працювали протягом 12 годин, а в інший за той же час учасники отримували можливість поспати.

Потім волонтерів попросили згадати те, що вони бачили на фотографіях. Виявилося, що після сну здатність запам’ятовувати інформацію посилюється, – люди фіксують значно більше деталей, і при цьому негативна інформація відображається в більшому обсязі.

«Цей механізм був закладений в давнину, він допомагав первісній людині за час відпочинку добре запам’ятати все побачене, особливо те, що являє для нього небезпеку», – висловилися з цього приводу дослідники.

Комментарии закрыты.