18 Июль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) просить більше грошей на свою роботу

Згідно з даними «Ремедіум», ВООЗ поставила собі за мету знизити світову смертність до 2030 року, але для цього потрібно збільшити щорічні інвестиції до 371 мільярдів доларів (це 58 долари з кожної людини). Поки ж обсяг фінансових вкладень складає 134 мільярди доларів на рік.

ВООЗ говорить: якщо країни виділять гроші в повному обсязі, то до 2030 року вдасться скоротити передчасну смертність на 97 мільйонів випадків, одночасно збільшивши в деяких країнах прогнозовану тривалість життя на 8,4 року. У ВООЗ впевнені, що більшість розвинених країн здатні дозволити собі такі витрати.

До речі, взимку цього року Американська рада хімічної промисловості закликав реформувати організацію, звинувативши її в поширенні «сумнівною і вводить в оману» класифікації потенційних канцерогенів. Йдеться про дослідження підвідомчого агентства ВООЗ – Міжнародного агентства вивчення раку (IARC). У цих дослідженнях дається оцінка того, чи можуть певні речовини, спосіб життя, інші заняття викликати рак.

Наприклад, за останні роки в список можливих канцерогенів занесли: каву, мобільні телефони, оброблене м’ясо і гліфосат (засіб боротьби з бур’янами). Тим часом, оцінка цих канцерогенів викликає багато питань у фахівців. Американські експерти кажуть, що в роботах IARC немає точності, і це вводить в оману громадськість. США особливо підняв це питання, тому що американські платники податків спонсорують понад дві третини бюджету міжнародної програми організації.

Комментарии закрыты.