18 Сентябрь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Всім, хто боїться уколів від грипу, запропонують пластир

Забудьте про щеплення проти грипу у вигляді уколів! Вчені розробили вакцину відразу проти кількох штамів неприємної хвороби, яку можна використовувати самостійно у вигляді пластиру.

Мільйони людей не роблять себе вакцини від грипу з тієї причини, що їм нібито просто колись відвідувати лікарів. Для того щоб позбавити цих лінивців аргументації, вчені з Університету Вашингтона розробили щеплення відразу проти кількох штамів небезпечного вірусу, яку можна проводити самостійно в будь-яких умовах, включаючи і домашні. Вона являє собою звичайний пластир, що наклеюється на шкіру. Ця вакцина особливо актуальна для цілого ряду західних країн, які в минулому році зіткнулися з одним з найбільш смертоносних сезонів грипу. Наприклад, у Великій Британії хворі на грип заполонили всі приймальні лікарень, клінік і навіть аптеки в пошуках захисту від неприємного вірусу.

До середини зими в багатьох лікувальних установах закінчилися всі запаси в акції, то ж саме зазначалося в Америці, через що мільйони американців залишилися беззахисними. Однак нове щеплення у вигляді пластиру, створювана вченими з Університету Вашингтона, не вимагає відвідувань медиків або особливої медичної підготовки для використання. Клінічні спостереження за участю тварин і людей показали, що вакцина повністю безпечна. Більш того, якщо людям колись навіть відвідувати аптеку для придбання цього пластиру, вони можуть замовити його доставку прямо додому в будь-який зручний час.

МедікФорум нагадує, що вакцинація для запобігання вірусу не є стовідсотково ефективною. На ділі вона забезпечує захист лише в 30% випадків. На жаль, вакцини розробляються або на основі вже пройшли епідемій грипу, або, виходячи з прогнозів про те, які штами цього вірусу можуть бути актуальні в майбутньому сезоні. Але грип постійно мутує, тому створити дійсно ефективну щеплення від нього не виходить. Втім, навіть наявні вакцини все-таки забезпечують певний захист, вони необхідні вагітним, дітям, людям похилого віку та мають різного роду хвороби.

Хочете дізнатись цiни на антицелюлітний масаж? Завітайте на сайт!

Комментарии закрыты.