3 Июль 2017 - Новини    Комментарии отключены

Харчові розлади негативно впливають на інтимне життя

У дослідженні фахівців з Університету Флоренції і Університету Вермонта взяли участь 60 жінок у віці від 25 до 35 років. Учасниці відповіли на питання про харчовій поведінці, способі тіла і ступеня емоційної залученості в процес сексу. Крім того, дослідники виміряли рівні кортизолу (гормону стресу) в організмі учасниць до, після і під час пред’явлення в лабораторії сексуальних стимулів, повідомляє The Daily Mail.

Дослідження показало, що жінки з харчовими розладами (анорексією, булімією і проблемами з алкоголем) частіше «вимикали» емоції, коли займалися сексом з партнером. Також образ тіла у цих учасниць, як правило, опинявся негативним. Ще вчені встановили: у жінок, схильних до переїдання, рівень кортизолу був вище під час пред’явлення сексуальних стимулів.

До речі, нещодавно співробітники Університету Ліверпуля з’ясували, що манекени провокують розвиток харчових розладів. Дослідники вивчили манекени в двох торгових комплексах Великобританії. Фахівці виявили: розмір жіночих манекенів в середньому відповідав розміру тіла жінки, що важить набагато менше норми.

Комментарии закрыты.