27 Сентябрь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Хірург не вважає видалення здорової нирки серйозною помилкою

Цей хірург стверджує, що не зробив нічого поганого, коли помилково видалив здорову нирку жінці замість надниркової залози. Тепер постраждала подала судовий позов через лікарську помилку.

Кваліфікований і досвідчений хірург з Південної Дакоти доктор Скотт Бейкер зіткнувся з судовим позовом від своєї колишньої пацієнтки дени Кнапп. Виявилося, що під час хірургічної операції з видалення надниркової залози хірург замість цього видалив пацієнтці здорову нирку. Операція була потрібна жінці, яка перебуває на третій стадії хвороби нирок, в 2016 році. До того моменту вона почувалася відносно непогано, однак після видалення нирки Дена зіткнулася з депресією і хронічною втомою. При цьому жінці знадобилося два роки для того, щоб зважитися на подачу позову з приводу лікарської помилки, на який хірург негайно відповів.

При цьому він визнав, що «кілька помилився», але підкреслив, що ця помилка «повністю вкладається в стандарти надання медичної допомоги в США». Крім того, в спільній заяві доктора Бейкера і Хірургічного інституту Південної Дакоти, де він працює, йдеться про те, що пацієнтка «навряд чи страждає від наслідків лікарської помилки». Повідомляється, що хірурга після завершення операції поінформували про те, що він видалив не той орган, а ту саму надпочечниковую залозу залишив в тілі. До того моменту пацієнтку вже виписали з лікарні. Хірург зв’язався з нею і зізнався, що «не закінчив роботу».

Він запропонував Дене повернутися і пройти через повторну операцію, але жінка, як нескладно здогадатися, вважала за краще звернутися до послуг іншого медичного закладу і лягла на операцію в Клініку Майо в Рочестері. Там нещасливий наднирник і охопило його доброякісне новоутворення видалили. Відзначимо, що надниркові залози знаходяться зверху кожен нирки, вони виробляють гормони для регулювання показників цукру, жиру і білка в крові, а також утримування артеріального тиску під контролем. Коли рівень гормонів розбалансує, то це може призводити до стрибків тиску, холестерину і цукру, що загрожують життю.

Комментарии закрыты.