23 Сентябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Як перемогти запор натуральними засобами?

Щоб налагодити травлення і позбутися від проблем зі стільцем, не обов’язково використовувати ліки – вам можуть допомогти безліч натуральних засобів.

Проблеми з травленням знайомі кожному. Напевно у вас хоча б один раз виникали неприємні відчуття, нетравлення і так далі. Багато людей постійно стикаються з запорами. Причин для цього може бути безліч, наприклад, неправильне харчування, порушення мікрофлори, надлишок клітковини, анатомічні особливості і так далі.

Але часто лікарські засоби для боротьби з запорами бувають навіть не потрібні – більшості людей достатньо привести в порядок свій раціон. Тому медики рекомендують стежити за своїм харчуванням, пити достатньо рідини, включити в меню побільше фруктів і овочів. Також важливо, щоб ви отримували досить фізичного навантаження і позбулися шкідливих звичок. Все це є основними правилами, які допоможуть налагодити роботу травної системи і зберегти її здоров’я.

Якщо ж вам потрібно прямо зараз допомогти своєму кишечнику позбутися відходів, ви можете використовувати натуральні засоби. Але пам’ятайте про те, що їх дія м’яке і настає тільки через кілька годин – не варто чекати негайних результатів.

Отже, для боротьби з запорами вам знадобляться: банани, інжир, сливи, абрикоси, сік алое, мед, груші, насіння льону. Фахівці радять зробити смузі з відразу декількох зазначених інгредієнтів на ваш смак. Всі вони дуже корисні для здоров’я і допоможуть налагодити роботу кишечника.

Комментарии закрыты.