3 Май 2018 - Новини    Комментарии отключены

Як правильно гуляти з немовлям?

Регулярне перебування на свіжому повітрі є головним компонентом психічного і фізичного здоров’я. Маленька дитина протягом доби пропускає більше повітря через свої легені, ніж доросла людина. Для правильного розвитку організму потрібно багато кисню, який кровоносна система розносить по органам і живить їм клітини маленького організму. Ми зібрали поради для правильних прогулянок.

Як гуляти в різні пори року?

Якщо народження малюка відбулося в період пізньої весни або літа, то його можна винести вже через пару днів після його народження. Перше проведення часу на відкритому повітрі не повинна перевищувати 20 хвилин. Якщо чадо з’явилося на світло в зимовий період – винести його потрібно через 15 днів після народження. Температура повітря на вулиці не повинна бути нижче, ніж 10 градусів морозу. Згодом час прогулянок поступово можна збільшувати. Виносити малюка на вулицю потрібно хоча б 1 раз в день, краще, якщо він буде гуляти двічі.

Намагайтеся проводити час на вулиці, навіть якщо похмура погода або легкий дощ. При сильному морозі від прогулянок треба утриматися. У разі сильного вітру треба підняти бортики коляски на максимальний рівень, щоб до дитини вітер не дійшов. Не рекомендується при прохолодній погоді замотувати обличчя теплим шарфом.

Сон на свіжому повітрі дуже корисний для маленького організму. Якщо ви побачили, що ваш малюк заснув, не поспішайте йти додому – не діставайте його і побудьте зайвий час на вулиці.

Як одягати дітей на прогулянку?

Також потрібно бути уважним при одяганні чада. Орієнтуйтеся на погоду. Не варто надягати багато теплих речей, якщо на вулиці досить тепло. Пам’ятайте. Що перегрівання небезпечно для здоров’я дитини, так само як і переохолодження.

Для прогулянок узимку зазвичай використовують спальні мішки, які в народі називають «конвертами». Вони досить теплі, тому врахуйте це, коли будете готувати дитину до прогулянки. Додаткові в’язані кофтинки та светри створять певний дискомфорт, в результаті чого з’явиться потові виділення. Є ризик захворіти дитині, якщо наприклад, після такого він потрапить на протяг.

У літню пору малюків потрібно охороняти від сонця за допомогою навісу або спеціальних пляжних парасольок. Ні в якому разі не можна залишати дитину грудного віку одного, тим більше на відкритому сонці. Це небезпечно не тільки для здоров’я, але і для життя чада.

Частіше провітрюйте дитячу, на цей час віднесіть дитини в іншу кімнату. Якщо у вікно задуває сильний вітер, обов’язково поставте антимоскітну сітку. Вона запобіжить поява комах в кімнаті.

Комментарии закрыты.