20 Июнь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Залежність людини від смартфона має негативні наслідки для оточуючих

Фаббінг – звичка постійно відволікатися на свій гаджет під час розмови зі співрозмовником. Дослідження, проведені в Університеті Бейлора, показали, що у людей, чиї близькі схильні до фаббінгу, рівні стресу і депресії підвищені. Крім того, ці люди часто самі звертаються до смартфонів і соцмережах, щоб відчути себе потрібними. Тобто, виникає порочне коло, повідомляє The Hindustan Times.

Фахівці опитали більше 330 чоловік. Дослідники виявили, що майже 50% учасників, які страждали від фаббінга близьких, щодня проводили зі своїми смартфонами більше 1,5 години. На соціальні мережі вони витрачали більше 90 хвилин в день. Більше третини з цих добровольців заходили в соціальні мережі, щоб поспілкуватися з новими людьми.

Більше 50% жертв фаббінга близьких відзначили, що соцмережі підвищували якість їх життя. Завдяки коментарям до їх записів в соціальних мережах багато учасників дослідження відчували себе прийнятими іншими людьми. Вчені стурбовані результатами. Вони вважають: людям потрібно встановлювати правила використання смартфонів в компанії інших людей.

Комментарии закрыты.