24 Май 2017 - Новини    Комментарии отключены

Західні кардіологи довели користь шоколаду для серця

Група вчених із США, Данії та Канади показала, що регулярне вживання помірних порцій шоколаду знижує ризик розвитку миготливої ​​аритмії, передає «Lenta.RU». Виявилося, цей зв’язок був найбільш сильним, якщо жінки споживали на тиждень одну порцію (30 грамів) шоколаду, а чоловіки – від двох до шести порцій. Тоді у жінок спостерігалося зниження ризику на 21%, у чоловіків – на 23%.

Всього в рамках дослідження враховувалися показники 55000 жителів Данії. Стан їх здоров’я, включаючи серцево-судинної системи, фіксувалося з грудня 1993 по травень 1997 року. Хоча вчені не цікавилися, який саме шоколад споживали люди, вони переконані: найбільш виражений позитивний ефект справляє темний шоколад. Молочний шоколад, що містить приблизно 30% какао, так добре себе не зарекомендував серед медиків.

Відзначимо, що раніше дослідники вже демонстрували, як регулярне і помірне вживання продуктів, що містять какао, зокрема, темного шоколаду, позитивно впливає на стан кровоносних судин. Почасти це пояснюється високим рівнем вмісту флавоноїдів, природних антиоксидантів.

Комментарии закрыты.