2 Июнь 2018 - Новини    Комментарии отключены

Зелений чай містить речовину, що рятує від смертельної недуги

«Journal of Biological Chemistry» розповів про дослідження вчених двох університетів, які виявили у компонента зеленого чаю (епігаллокатехін-3-галлат) властивість запобігати інфаркти та інсульти, викликані атеросклерозом – патологічним процесом в судинної тканини.

Співробітники Ланкастерського і Лідського університетів змогли переконатися в своєму новому дослідженні в тому, що спостережуваний ними катехін зеленого чаю руйнує і розчиняє потенційно небезпечні білкові бляшки, налипає на внутрішні стінки судин і артерій і сприяють тим самим розвитку атеросклерозу.

Атеросклероз характеризується скупченням жирового матеріалу всередині артерій – з цього жиру формуються атеросклеротичні бляшки, які ростуть в розмірі і порушують нормальний кровотік. В результаті зростає ризик серцевого нападу або інсульту. Катехін зеленого чаю розчиняє небезпечні бляшки, переконалися автори нового проекту.

«Епігаллокатехін-3-галлат зв’язується з амілоїдних волокнами аполипопротеина A-1. Це перетворює волокна в більш дрібні розчинні молекули, які майже не здатні пошкодити кровоносні судини », – пояснили його дію наукові фахівці.

Чи означає це, що питтям зеленого чаю можна знищити атеросклеротичні бляшки і уникнути інсульту? На жаль немає. Для цього було потрібно вжити надто велику кількість напою. Але вчені ведуть активні пошуки оптимальних способів транспортування епігаллокатехіна-3-галлата до бляшкам – наприклад, шляхом ін’єкції.

До слова сказати, катехін зеленого чаю вивчається і на предмет його здатності зменшувати амілоїдні бляшки в головному мозку, що є головними провокаторами розвитку хвороби Альцгеймера.

Комментарии закрыты.