28 Ноябрь 2017 - Новини    Комментарии отключены

Знайдена зв’язок між кліматом і характером людини

Дослідження в цій галузі провели психологb=и з Китаю і Америки, що працюють в Пекінському університеті. Вони з’ясували, що температура, яка оточує людину може бути ключовим фактором, який впливає на риси особистості.

У дослідженні взяли участь більше 1,6 мільйона осіб. В результаті з’ясувалося, що існує зв’язок між кліматом і характером людини. Так, люди, які виросли в м’якому кліматі виявилися більш соціальними. Серед них велика кількість екстравертів. Емоційна стабільність у них була вище, ніж у людей, які виросли і жили в регіонах з сильними перепадами температур.

Раніше з’ясувалося, що риси людей, які живуть в різних регіонах планети, відрізняються. Люди відчувають і реагують на температуру навколишнього середовища. А так як вона змінюється від місця до місця, то передбачається, що одним з факторів є як раз-таки температура і природа.

Вчені з Пекінського університету припустили, що вона може впливати на риси особистості. В регіонах, де немає різких коливань, люди виростають більш відкритими, соціальними, доброзичливими, ніж люди в місцях з суворим кліматом.

Комментарии закрыты.